Vejce na ksichtě a důstojná tvář v pytli

5. červen 2009 | 19.20 |
› 

Lidičky, co se to v té Praze děje?

Motto: Poslechněte lidi zle je, co se to v té Praze děje, celé město prořídlo, Prahou chodí strašidlo – Tyranosaurus Rex, slupne tě jak keks, jenom se koukni jak z huby, trčí mu smrdutý zuby.

Taky jste si toho všimli? Jak Jyrka a ostatní socani hrdinně stáli a nechali se bombardovat vajíčky a jak si nechali ty žloutky stékat div ne do krku? No toto! Nezdá se vám to divné? Ne?

Co uděláte, když vám něco stříkne do obličeje? Všechno proto, abyste to setřeli, ne? Je to prostě reflex... Pročpak najednou tolik socanů nemělo žádnou potřebu a pohotové ruce? Nevíte? Ale jděte...

Myslím, že jsme zase jednou byli svědky Oranžového divadla, kterak udělat ze sebe utlačované chudáčky, vytřískat ze státu co se dá, a zneužít policii ve svůj prospěch.

Sledujte ta videa, sledujte fotky, dívejte se jak velký Jyrka mluví i se žloutkem na jazyku a jak si Tvrdík nechává na brýlích za desetitisíce, zasychat omeletku. Jak je Rath idiotsky vysmátý a jak se Havel se Zaorálkem tetelí blahem až se z nich kouří...

V tisku proběhla zpráva o tom, jak někdo někomu rozdával peníze za házená vejce, nedivil bych se, kdyby to byli sami socani... Kdo jste to viděl, či se toho zúčastnil, zveřejněte to, za těch pár korun si přece nenecháte vládnout oranžovými prasaty s červenkou!?!

A my ostatní, nenechme ze sebe pořád dělat hlupáky a šašky, a mějme na paměti, že hlavní zloděj vždy první volá – Chyťte zloděje!

Přemýšlejme proč asi Paroubek s Rathem tak absurdně v každé větě obviňují z toho házení Mirka Topolánka a hlavně ODS?!

autor R.Rauss

zdroj   http://atllanka.net 

*

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře